informacje bieżące

IBUK LIBRA – NAJWIĘKSZA PLATFORMA KSIĄŻEK
ELEKTRONICZNYCH W JĘZYKU POLSKIM.

IBUK  LIBRA – NAJWIĘKSZA PLATFORMA KSIĄŻEK ELEKTRONICZNYCH W JĘZYKU POLSKIM.


W dzisiejszych czasach dostęp do książek powinien być łatwy i szeroki, dlatego 5 lat temu w Polsce stworzono pierwszą czytelnię online.  IBUK LIBRA to nowoczesna polskojęzyczna platforma umożliwiająca dostęp do pełnych tekstów kilku tysięcy książek – podręczników akademickich, publikacji naukowych, popularno-naukowych i specjalistycznych, a nawet beletrystyki. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mają możliwość korzystania z serwisu przez całą dobę i z dowolnego miejsca.


IBUK LIBRA udostępnia publikacje najważniejszych, renomowanych wydawców na polskim rynku np. Wydawnictwo Naukowe PWN, jest to oferta unikatowa, która rośnie z każdym miesiącem.


Szybko powiększa się też grono instytucji korzystających z PLATFORMY. Jest to najnowsza odsłona PLATFORMY na miarę XXI wieku, która pozwala nie tylko czytać książki, ale umożliwia także zaawansowaną pracę z tekstem oraz korzystanie z zasobów za pomocą różnego rodzaju urządzeń mobilnych.


Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Izbicy Kujawskiej mogą korzystać z zasobów PLATFORMY od 2 grudnia 2015 roku do 31 sierpnia 2016 roku. Korzystanie z PLATFORMY jest bezpłatne.


Życzymy miłej lektury.

 

Opublikowane przez: test test | Data wprowadzenia: 2015-12-07 20:42:35.
Data wprowadzenia: 2015-12-07 20:42:35
Opublikowane przez: test test
« powrót